سوالات متداول

سوال ۱ – روال خرید از سایت به چه صورت می باشد؟ چه مدت بعد پرداخت فایل به دست ما می رسد؟؟

چواب: بلافاصله بعد از پرداخت موفق، لینک های دانلود به صورت اتوماتیک به شما تحویل داده می شود (به صورت آنی). همچنین به جهت اطمینان، رسید خرید حاوی لینک دانلود به صورت اتوماتیک، بلافاصله پس از خرید، برای شما ارسال می شود.

سوال ۲ – بعد از پرداخت موفق، رسید خرید حاوی لینک دانلود به آدرس ایمیل من ارسال نشده است؟ چه کار کنم؟

جواب: رسید های خرید گاها، به پوشه اینباکس ایمیل شما نمی روند و به پوشه جانک (در ایمیل های یاهو) و پوشه اسپم در سایر سرویس های پست الکترونیکی (مانند گوگل و میکروسافت و …) منتقل می شوند.

سوال ۳ – لینک های دانلود من خراب است و کار نمی کند. چه کار باید بکنم؟

پس از کلیک روی لینک های دانلود، بایستی عملیات دانلود شما شروع شود. چنانچه با هرگونه اخطار غیر عادی مواجه می شوید، آنرا با بخش پشتیبانی مطرح بفرمایید

سوال ۴ – فایل دانلودی باز نمی شود. چکار کنم؟

فایل ها به صورت فشرده (زیپ) می باشند. خود کتاب، درون فایل فشرده قرار دارد. بر اساس فرمت کتاب (PDF ، DJVU ، EPUB ) نرم افزار مناسب را از بخش نرم افزارهای سایت دانلود بفرمایید. همچنین به جهت سهولت نرم افزارها برای سیستم عامل ویندوز، آندروید و IOS تفکیک شده اند.

سوال ۵ – من نسبت به فایل خریداری شده اعتراض دارم. فایل با مشخصات نوشته شده تطابق ندارد. چه کار باید بکنم.

جواب: از طریق بخش پشتیبانی مطرح نمایید، چنانچه اعتراض وارد باشد، مبلغ واریزی عیناً به کارت شما برگشت داده خواهد شد.

سوال ۶ – مبلغ از حساب من کسر شده است ولی با اخطار “خرید ناموفق” مواجه شده ام. چه کار باید بکنم.

اصولا در زمان مواجهه با این اخطار، یعنی تراکنش شما ناموفق بوده است و پول به صورت اتوماتیک نهایتا تا ۷۲ ساعت به کارت شما برگشت میخورد. اما در صورت تمایل می توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا موضوع دقیق تر بررسی شود.

سوال ۷ – مدتی پس از دانلود به ایمیل خودم مراجعه نمودم تا فایل را دانلود نمایم ولی با پیغام ” لینک ها منقضی شده اند” مواجه شده ام. چکار باید بکنم؟

جواب: لینک های دانلود ۴۸ ساعت پس از پرداخت منقضی می شوند. در صورت انقضای لینک ها با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا رسید خرید جدیدی برای شما ارسال شود.

سوال ۸ – فایل برای باز شدن به پسورد نیاز دارد. پسورد چیست؟

جواب: پسود همه فایل ها “www.physicsbook.blogfa.com” می باشد و در صفحه دریافت فایل نیز وجود داشت.